Franczyza

Zostań naszym partnerem.
Osiągaj najwyższe zyski w branży.

Parę słów o nas

Jesteśmy jedyną profesjonalnie działającą siecią kantorów w Polsce. Działamy według najlepszych standardów na rynku, co gwarantuje naszym partnerom najwyższe zyski w branży. Naszym celem jest nawiązywanie współpracy z franczyzobiorcami dla których liczy się jakość, uczciwość i najlepsze ceny walut w Polsce. Mamy pewność, że takie podejście do biznesu zapewnia stabilny rozwój i możliwość ciągłego zwiększania przychodów.

Jako jedyni na rynku oferujemy naszym partnerom możliwość poszerzenia działalności kantorowej o inne wysoko dochodowe usługi, co czyni naszą ofertę franczyzy jedną z najbardziej dochodowych w branży finansowej. Nasza firma działa pod ścisłym nadzorem Narodowego Banku Polskiego, który udzielił naszemu podmiotowi państwowej licencji do wykonywania działalności kontorowej pod nr: 15341.

Dlaczego kantorr.pl?

  • Jako jedyni w branży przekażemy Ci dedykowaną dla Twojego kantoru stronę internetową z własną tablicą kursów walut, dzięki której to Ty będziesz mógł decydować o kursach walut(lub zlecić to nam),  a co za tym idzie wpływać na liczbę klientów (zyski) w Twoim kantorze.
  • Jako jedyna sieć na rynku, udostępnimy Ci podręcznik operacyjny opisujący szczegółowo sposób prowadzenia wysokodochodowego kantoru wymiany walut.
  • Jako jedyni na rynku zapewnimy Ci wsparcie w postaci profesjonalnych szkoleń w siedzibie naszej firmy oraz skuteczną pomoc w promocji Twojego kantoru ( reklama w wyszukiwarce google, fanpage, ulotki itp..)
  • Jako jedyni na rynku umożliwimy Ci sprzedaż i odbiór walut w najlepszych cenach na rynku.

System franczyzowy kantorr.pl jest adresowany do osób, które są zainteresowane osiąganiem najwyższych zysków z prowadzenia kantoru wymiany walut. Od naszych partnerów oczekujemy uczciwości i rzetelności, w zamian oferując stabilizację i najwyższe zyski na rynku.


Pamiętaj,
Nie słowa a czyny są najważniejsze.

Zainteresowany?

Jeśli uznałeś, że nasza oferta jest dla Ciebie interesująca,
to zapraszamy Cię do kontaktu po szczegółowe informacje.

TEL: (+48) 500 693 078

E-MAIL: franczyza@kantorr.pl